Choď na obsah Choď na menu
 


Speváčka Amy Winehouse je mŕtva! Našli ju v jej londýnskom byte bez známok života.

Problémová britská speváčka bola dlhodobo závislá na drogách a alkohole. Jej boj skončil v sobotu 23. júla, krátko po šestnástej hodine, keď ktosi zavolal záchranku do jej bytu v Camdene v severnej časti Londýna.
Hovorca polície potvrdil, že rýchla záchranná služba bola zavolaná k 27-ročnej žene, ktorá už bola na mieste mŕtva. Príčinu smrti však oficiálne nepotvrdili.
Ako prvého informovali o strašnom náleze jej otca Mitcha Winehousa, ktorý už dlhšiu dobu vyjadroval obavy o zdravie svojej dcéry. Správa ho vraj zastihla počas letu do New Yorku.
Na pódiu sa Amy naposledy objavila v spoločnosti krstnej dcéry Dionne, s ktorou si zaspievala na festivale iTunes. Krátko predtým na neurčito prerušila svoje európske turné, čo jej manažér odôvodnil tým, že Amy sa musí dať dokopy. Zdá sa, že týždeň pred spustením turné, ktorý strávila na klinike, nebol len preventívny, ako sa pôvodne tvrdilo.
Napriek všetkým svojim problémom si Amy Winehouse dokázala počas svojho života získať fanúšikov po celom svete, a to aj z radov odbornej kritiky. Debutovala v roku 2003 albumom „Frank“, no celosvetový úspech jej priniesol až album „Back to Black“, ktorý nahrala v roku 2006. Posledné roky Amy vraj pracovala aj na ďalšom albume, no jeho reálnej podoby sa fanúšikovia už nedočkajú.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.